درباره فیزیکنکور

وبسایت فیزیکنکور به همت و تلاش فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران با مدیریت دکتر مرتضی شفیعی بنا شده است و در ادامه به لطف پروردگار تکمیل و نهایی خواهد شد.

دکتر مرتضی شفیعی استاد دانشکده مهندسی مکانیک پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف بوده و در ۱۰ سال گذشته در امر تدریس فعالیت داشته است. ایشان اکنون همزمان مشغول انجام مراحل پایانی رساله دکترای خود در دانشگاه صنعتی شریف و همچنین تدریس در دانشگاه و دبیرستان های تهران است.

این وبسایت ترکیبی از نکات، جزوات و فیلم های آموزشی فیزیک است که در امتحان کنکور و امتحانات پایان ترم کمک شایانی به دانش آموزان خواهد کرد. جزوات و فیلم های آموزشی در دو دسته رایگان و با قیمت ارزان در وبسایت فیزیکنکور وجود دارند. سعی شده است تا قیمت های محصولات تا حد امکان کاهش یابد چرا که متاسفانه در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور قشر عظیمی از دانش آموزان توان پرداخت قیمت های هنگفت محصولات کنکوری را ندارند. از این رو برخی از محصولات موجود در فروشگاه فیزیکنکور به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته و یا خواهد گرفت.

همچنین بخش دیگری به نام مجله آموزشی در وبسایت تدارک دیده شده است تا بتوان مطالب ارزشمند و مفید مربوط به درس فیزیک کنکور تجربی و ریاضی و مطالب کلی مرتبط با کتاب ها و جزوات فیزیک دهم، فیزیک یازدهم و فیزیک دوازدهم را در این بخش به شما دانش آموزان عزیز ارائه نماییم.

در صورتیکه برای شما سوالاتی در مورد وبسایت فیزیکنکور ایجاد شده است می توانید به بخش پاسخ به پرسش های متداول مراجعه کرده و در صورتیکه پاسخ خود را نیافتید می توانید از قسمت تماس با ما سوال خود را با ما مطرح کنید.

 

بستن منو
  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.
×
×

سبد خرید