دانلود جزوه فیزیک یازدهم تجربی و جزوه فیزیک یازدهم ریاضی – دانلود رایگان جزوه

فیزیک یازدهم رشته علوم تجربی از سه فصل تشکیل شده. فصل اول الکتریسیته ساکن، فصل دوم جریان الکتریکی و فصل سوم مغناطیس و القای الکترومغناطیسی. همین مطالب رو توی کتاب فیزیک یازدهم رشته ریاضی فیزیک هم می تونید پیدا کنید ولی در چهار فصل! (فقط فصل سوم تجربی رو دو تیکه کردند!) توی این بخش جزوه هایی که توی اینترنت پیدا میشه و رایگان هست در اختیار شما قرار میگیره تا بتونید دانلود رایگان جزوه فیزیک یازدهم رو با کمترین زمان انجام بدید. اولین جزوه، جزوه فیزیک یازدهم دکتر شفیعی هست که این جزوه رو به صورت اختصاصی می تونید از وبسایت ما، فیزیکنکور به صورت رایگان دانلود کنید.

جزوه فیزیک یازدهم تجربی و ریاضی دکتر شفیعی

این جزوه مشابه با جزوه فیزیک دهم تجربی و ریاضی دکتر نوشته شده. (برای دانلود رایگان جزوه فیزیک دهم دکتر شفیعی می تونید لینک دانلود رو توی این صفحه پیدا کنید.) این جزوه،مطالب کتاب فیزیک یازدهم رو به صورت خلاصه جمع اوری کرده و سوالات مهم کتاب درسی رو بدون پاسخ در جزوه آورده. در واقع شما می تونید با پاسخ دادن و فکر کردن روی این سوالات ذهن خودتون رو با مهم ترین بخش های کتاب درسی درگیر کنید. از این طریق کتاب فیزیک یازدهم که حدودا ۱۵۰ صفحه داره رو به صورت خلاصه می خونید.

علاوه بر خلاصه نکات و روابط مهم فیزیک یازدهم، توی جزوه شماره تست های مهم کتاب میکروطبقه بندی فیزیک پایه (شامل فیزیک دهم و یازدهم) گاج هم اومده. این موضوع دوباره کمک میکنه که خوندن درس و زدن تست ها با کوتاه ترین زمان انجام بشه. در نتیجه شما خیلی سریع می تونید آماده برای سوالات و تست های فیزیک امتحان پایانی یا کنکور تجربی و ریاضی بشید.

توجه: این نسخه از جزوه رایگان بوده و قابلیت پرینت را ندارد. در صورت نیاز به پرینت، می توانید نسخه پرینت شدنی را از این لینک با قیمت ارزان دانلود کنید.

برای دانلود رایگان جزوه فیزیک یازدهم تجربی و ریاضی دکتر شفیعی کلیک کنید.

فیلم های تدریس مفهومی و تستی فیزیک رو از آموزشگاه فیزیکنکور دانلود کنید و ببینید…

جزوه فیزیک یازدهم استاد انصاری تبار

این جزوه فیزیک به صورت تشریحی و در تعداد زیاد صفحات تهیه شده است و پاسخ سوالات کتاب به صورت مناسبی در این جزوه آورده شده است. از این جزوه می توانید برای امتحانات پایانی و تشریحی استفاده نمایید. جزوه فیزیک استاد انصاری تبار تنها شامل دو فصل اول فیزیک یازدهم است که این جزوه فیزیک را می توانید به صورت رایگان از لینک زیر دانلود نمایید.

دانلود جزوه فیزیک یازدهم فصل اول – الکتریسیته ساکن

دانلود جزوه فیزیک یازدهم فصل دوم – جریان الکتریکی

جزوه فیزیک یازدهم استاد گنجی

این جزوه به صورت خلاصه شده و دارای نکات مختلف تشریحی و تستی است. این جزوه برای نظام قدیم آموزشی تهیه شده است ولی به علت تشابه های فراوان برای فیزیک نظام جدید نیز مناسب است. برای دانلود رایگان جزوه فیزیک یازدهم از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود جزوه فیزیک یازدهم استاد گنجی – شامل تمامی فصول : الکتریسیته ساکن – جریان الکتریکی – مغناطیس و القای الکترو مغناطیسی

جزوه فیزیک یازدهم استاد گرمارودی

جزوه فیزیک استاد گرمارودی برای فیزیک یازدهم به صورت کامل و رایگان در لینک زیر قابل دانلود است. این جزوه مطالب را به صورت مختصر و مفید ارائه کرده است. علاوه بر این پاسخ سوالات کتاب در جزوه به صورت مناسبی ارائه شده است.

دانلود رایگان جزوه فیزیک یازدهم – فصل اول – الکتریسیته ساکن

دانلود رایگان جزوه فیزیک یازدهم – فصل دوم- جریان الکتریکی

دانلود رایگان جزوه فیزیک یازدهم – فصل سوم- مغناطیس و القای الکترو مغناطیسی

جزوه های فیزیک پایه ویرایش جدید دکتر شفیعی را در لینک های زیر با قیمت بسیار مناسب دانلود کنید.

دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی – ویرایش ۲ – نکات خلاصه درس فیزیک و تست

دانلود جزوه فیزیک یازدهم تجربی و ریاضی – ویرایش ۲ – نکات تستی و تشریحی فیزیک

مجله آموزشی فیزیک کنکور را بیشتر ورق بزنید…

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

بستن منو
  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.
×
×

سبد خرید